INSTYTUT

ZADBAJ O JAKOŚĆ ŻYCIAW lokalnych, stacjonarnych klinikach działających w ramach sieci SHI diagnostyka jest punktem wyjścia do zastosowania holistycznego protokołu leczniczego bazującego na nieinwazyjnych, wyspecjalizowanych metodach terapeutycznych. Metody te opierają się na dorobku medycyny naturalnej i współczesnej, kompetencjach wykwalifikowanego personelu oraz specjalistycznej aparaturze. Celem indywidualnie dopasowywanej terapii jest szybka oraz trwała poprawa równowagi ciała i umysłu pacjenta.

W każdej z naszych klinik trafisz na profesjonalną, miłą obsługę. W dyskretnej, kulturalnej atmosferze zapoznamy Cię z dostępnymi możliwościami diagnostyki i terapii. Jako nasz klient otrzymasz usługi na najwyższym poziomie, a nieinwazyjne metody będą dobrane tak, abyś mógł bez problemu wpisać je w porządek codziennego dnia.


Zastanawiasz się, co moglibyśmy dla Ciebie zrobić? Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


ZADAJ PYTANIE

icon- mood-white

NASTRÓJ

Dobry, stabilny nastrój jest podstawą kreatywności. Wpływa na Twoje decyzje, zachowanie, a nawet zdolności poznawcze. Dlatego, dbając o swoje samopoczucie, otwierasz się na nowe możliwości otaczającego świata. Wystarczy odrobina chęci i nasza pomoc, aby rzeczy nieosiągalne pojawiły się na wyciągnięcie ręki.
icon-relax-white

RELAKS

Relaks to naturalny stan Twojego umysłu. Utrzymanie wewnętrznej równowagi przy obecnym tempie życia nie jest jednak łatwe. Stres utrzymuje organizm w ciągłym napięciu, zakłócając jasność myśli. Aby złapać oddech i odzyskać naturalny spokój, warto wzmocnić kondycję psychofizyczną dzięki odpowiedniej terapii i suplementacji.
icon-energy-white

ENERGIA

Energia to źródło motywacji. Jest niezbędna do wyznaczania nowych celów i ich osiągania. Jest tym, co powoduje, że chcesz wstać rano i zabrać się do swoich zadań. Dzięki precyzyjnej, indywidualnie dobranej neuroregulacji możesz osiągnąć poziom energii, w którym do spełnienia ambicji wystarczy sama decyzja.
icon-memory-white

PAMIĘĆ

Twoja kreatywność opiera się na efektywnym wykorzystaniu pamięci krótkotrwałej. W długotrwałej zaś przechowujesz wszystkie informacje, wspomnienia i wnioski. Pamięć jest plastyczna. Z wiekiem – u wszystkich zanika. Z odpowiednią pomocą – każdy ją może rozwijać.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM


W ramach Swiss Herbal tworzymy światową sieć placówek świadczących usługi diagnostyczne oraz prozdrowotne. Celem naszych działań jest podniesienie jakości życia pacjentów. Aby to osiągnąć, stosujemy szereg metod oraz zabiegów bazujących zarówno na naturalnej, tradycyjnej medycynie, jak i na zdobyczach nowoczesnej nauki.

Kluczowym elementem działalności sieci klinik SHI jest kompleksowa, wieloelementowa i indywidualnie dopasowana metoda terapeutyczna nakierowana na neuroregulację pacjenta. Neuroregulacja jest procesem odbudowywania stabilności układu nerwowego oraz optymalizacji jego pracy. Prowadzi ona do przywrócenia fizycznych i intelektualnych możliwości, a następnie ich trwałego zoptymalizowania i zwiększenia ponad dotychczasowy poziom.


Jesteś trenerem osobistym, dietetykiem, fizjoterapeutą, psychologiem lub lekarzem i chciałbyś rozszerzyć swoją działalność o nowe metody oraz zyskać dostęp do szerokiej bazy klientów? Skontaktuj się z nami - przedstawimy Ci możliwości na rozwinięcie Twojego biznesu w ramach sieci SHI.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI